TOP
Ironman 70.3 Warszawa. Najlepsi AG WYNIKI
Przedstawiamy rezultaty czołowych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych, w ramach IM 70.3 Warszawa.
Najszybszym amatorem był Sebastian Karaś. Wbiegł na metę, z czasem 3:50:20. Wyprzedził Willa Crudgingtona (3:51:53) oraz Edgarsa Cimermanisa (3:58:03).
Najlepszą amatorką okazała się Sera Sayar. Reprezentantka Turcji zameldowała się na mecie, z wynikiem 4:30:52. Na drugim miejscu zameldowała się Krystsina Dzinman (4:34:55). Trzecia była Panayiota Chapoupi (4:37:26).
Szczegółowe wyniki TOP3 w poszczególnych AG
M18
- Will Crudgington (GBR) / pływanie: 23:49 / T1: 2:18 / rower: 2:01:07 / T2: brak wyniku / bieg: 1:24:39 / finisz: 3:51:52
- Blair Loggie (GBR) / pływanie: 23:49 / T1: 3:05 / rower: 2:09:24 / T2: brak wyniku / bieg: 1:27:31 / finisz: 4:03:48
- Juraj Polak (SVK) / pływanie: 25:27 / T1: 2:35 / rower: 2:21:50 / T2: brak wyniku / bieg: 1:23:48 / finisz: 4:13:40
M25
- Remi Ardiet (FRA) / pływanie: 26:12 / T1: 2:53 / rower: 2:11:16 / T2: brak wyniku / bieg: 1:25:53 / finisz: 4:06:14
- Patrik Curila (SVK) / pływanie: 28:50 / T1: 3:37 / rower: 2:09:51 / T2: brak wyniku / bieg: 1:28:12 / finisz: 4:10:29
- Tobias Treiber (GER) / pływanie: 31:10 / T1: 3:31 / rower: 2:12:36 / T2: brak wyniku / bieg: 1:24:17 / finisz: 4:11:33
M30
- Sebastian Karaś / pływanie: 21:20 / T1: 2:22 / rower: 2:03:31 / T2: brak wyniku / bieg: 1:23:07 / finisz: 3:50:19
- Zawodnik Anonimowy (LAT) / pływanie: 28:47 / T1: 3:07 / rower: 2:10:06 / T2: brak wyniku / bieg: 1:16:03 / finisz: 3:58:03
- Michael Harris (GBR) / pływanie: 24:47 / T1: 2:30 / rower: 2:15:41 / T2: brak wyniku / bieg: 1:24:42 / finisz: 4:07:39
M35
- Andreas Yiafas (CY) / pływanie: 29:23 / T1: 2:42 / rower: 2:09:46 / T2: brak wyniku / bieg: 1:23:48 / finisz: 4:05:38
- Mariusz Pirek / pływanie: 28:07 / T1: 2:42 / rower: 2:08:58 / T2: brak wyniku / bieg: 1:27:38 / finisz: 4:07:24
- Łukasz Lis / pływanie: 23:40 / T1: 2:44 / rower: 2:13:08 / T2: brak wyniku / bieg: 1:30:36 / finisz: 4:10:08
M40
- Łukasz Szałkowski / pływanie: 29:43 / T1: 2:55 / rower: 2:08:23 / T2: brak wyniku / bieg: 1:31:53 / finisz: 4:12:53
- Mariusz Klatka / pływanie: 30:43 / T1: 3:00 / rower: 2:12:54 / T2: brak wyniku / bieg: 1:28:25 / finisz: 4:15:02
- Piotr Wojcieszko / pływanie: 31:15 / T1: 3:29 / rower: 2:12:50 / T2: brak wyniku / bieg: 1:32:03 / finisz: 4:19:36
M45
- Vadim Popov (LAT) / pływanie: 27:28 / T1: 3:29 / rower: 2:14:27 / T2: brak wyniku / bieg: 1:23:03 / finisz: 4:08:26
- Philipp Strolz (AUT) / pływanie: 28:07 / T1: 2:45 / rower: 2:09:11 / T2: brak wyniku / bieg: 1:29:43 / finisz: 4:09:46
- Ricardo Almeida (POR) / pływanie: 29:16 / T1: 4:08 / rower: 2:11:09 / T2: brak wyniku / bieg: 1:27:32 / finisz: 4:12:05
M50
- Arkadiusz Podziewski / pływanie: 30:08 / T1: 3:31 / rower: 2:09:33 / T2: brak wyniku / bieg: 1:37:29 / finisz: 4:20:41
- Chris Brands (DEN) / pływanie: 26:40 / T1: 3:13 / rower: 2:11:34 / T2: brak wyniku / bieg: 1:41:18 / finisz: 4:22:44
- Zawodnik Anominowy (GER) / pływanie: 30:23 / T1: 4:21 / rower: 2:09:33 / T2: brak wyniku / bieg: 1:41:58 / finisz: 4:26:15
M55
- Sławomir Kąkol / pływanie: 31:43 / T1: 3:33 / rower: 2:13:34 / T2: brak wyniku / bieg: 1:37:48 / finisz: 4:26:37
- Neil Mcloughlin (GBR) / pływanie: 34:27 / T1: 4:15 / rower: 2:14:17 / T2: brak wyniku / bieg: 1:35:26 / finisz: 4:28:25
- Czarek Brzozowski / pływanie: 33:46 / T1: 5:03 / rower: 2:20:49 / T2: brak wyniku / bieg: 1:43:21 / finisz: 4:42:59
M60
- Stephen Kemp (GBR) / pływanie: 33:20 / T1: 5:49 / rower: 2:30:09 / T2: brak wyniku / bieg: 1:44:54 / finisz: 4:54:12
- Evangelos Charatsis / pływanie: 36:12 / T1: 4:18 / rower: 2:25:45 / T2: brak wyniku / bieg: 1:58:34 / finisz: 5:04:48
- Wacław Birecki / pływanie: 37:25 / T1: 3:59 / rower: 2:28:14 / T2: brak wyniku / bieg: 2:02:08 / finisz: 5:11:45
M65
- Valerio Curridori (ITA) / pływanie: 37:18 / T1: 4:52 / rower: 2:18:29 / T2: brak wyniku / bieg: 1:42:18 / finisz: 4:42:56
- Rene Meier (SUI) / pływanie: 41:32 / T1: 5:37 / rower: 2:56:44 / T2: brak wyniku / bieg: 2:04:47 / finisz: 5:48:40
- Johnny Modiano (ITA) / pływanie: 41:36 / T1: 5:41 / rower: 2:50:03 / T2: brak wyniku / bieg: 2:39:31 / finisz: 6:16:51
M70
- Guido Dona (SUI) / pływanie: 34:49 / T1: 4:34 / rower: 2:35:27 / T2: brak wyniku / bieg: 2:16:58 / finisz: 5:31:47
K18
- Agata Szkudlarek / pływanie: 38:48 / T1: 5:09 / rower: 2:50:50 / T2: brak wyniku / bieg: 2:03:17 / finisz: 5:38:03
- Mika Halinski (CAN) / pływanie: 40:31 / T1: 5:10 / rower: 2:59:17 / T2: brak wyniku / bieg: 2:45:04 / finisz: 6:30:02
K25
- Patrycja Jasińska / pływanie: 32:20 / T1: 3:15 / rower: 2:24:25 / T2: brak wyniku / bieg: 1:37:58 / finisz: 4:37:58
- Albane Finger (FRA) / pływanie: 30:24 / T1: 4:21 / rower: 2:23:59 / T2: brak wyniku / bieg: 1:48:56 / finisz: 4:47:39
- Aina Ussenova (KAZ) / pływanie: 38:05 / T1: 3:52 / rower: 2:32:20 / T2: brak wyniku / bieg: 1:45:02 / finisz: 4:59:19
K30
- Sera Sayer (TUR) / pływanie: 26:52 / T1: 4:10 / rower: 2:22:41 / T2: brak wyniku / bieg: 1:37:09 / finisz: 4:30:52
- Krystsina Dzinman (ISR) / pływanie: 32:34 / T1: 3:15 / rower: 2:28:10 / T2: brak wyniku / bieg: 1:30:56 / finisz: 4:34:55
- Anastasiia Romanets (UKR) / pływanie: 26:59 / T1: 3:54 / rower: 2:30:13 / T2: brak wyniku / bieg: 1:48:21 / finisz: 4:49:27
K35
- Panayiota Chapoupi (CY) / pływanie: 32:04 / T1: 4:51 / rower: 2:26:02 / T2: brak wyniku / bieg: 1:34:29 / finisz: 4:37:26
- Aleksandra Krawczyk / pływanie: 30:48 / T1: 3:12 / rower: 2:27:06 / T2: brak wyniku / bieg: 1:48:53 / finisz: 4:49:58
- Edyta Litwiniuk / pływanie: 35:29 / T1: 3:18 / rower: 2:29:38 / T2: brak wyniku / bieg: 1:53:14 / finisz: 5:01:38
K40
- Joanna Pomorska / pływanie: 33:24 / T1: 3:33 / rower: 2:31:52 / T2: brak wyniku / bieg: 1:37:01 / finisz: 4:45:49
- Marta Rayss / pływanie: 37:00 / T1: 3:59 / rower: 2:41:34 / T2: brak wyniku / bieg: 1:32:04 / finisz: 4:54:36
- Maren Beck (GER) / pływanie: 34:58 / T1: 3:52 / rower: 2:27:16 / T2: brak wyniku / bieg: 1:54:17 / finisz: 5:00:22
K45
- Sabina Bartecka / pływanie: 34:24 / T1: 3:27 / rower: 2:27:15 / T2: brak wyniku / bieg: 1:41:00 / finisz: 4:46:05
- Julita Sikora / pływanie: 34:08 / T1: 3:17 / rower: 2:33:50 / T2: brak wyniku / bieg: 1:40:01 / finisz: 4:51:15
- Monika Papst-Gindl (AUT) / pływanie: 33:40 / T1: 3:52 / rower: 2:24:12 / T2: brak wyniku / bieg: 1:49:51 / finisz: 4:51:35
K50
- Greta Lymberopoulou (GRE)/ pływanie: 36:42 / T1: 5:14 / rower: 2:47:33 / T2: brak wyniku / bieg: 2:07:21 / finisz: 5:36:49
- Monique Lanz (RSA) / pływanie: 41:02 / T1: 4;53 / rower: 2:55:46 / T2: brak wyniku / bieg: 1:59:35 / finisz: 5:41:15
- Oksana Lubowiecka / pływanie: 39:43 / T1: 7:15 / rower: 2:47:43 / T2: brak wyniku / bieg: 2:13:35 / finisz: 5:48:16
K55
- Mariella Bighelli (ITA) / pływanie: 35:19 / T1: 4:24 / rower: 2:35:04 / T2: brak wyniku / bieg: 1:52:01 / finisz: 5:06:48
- Beata Osiecka / pływanie: 41:23 / T1: 4:43 / rower: 2:48:18 / T2: brak wyniku / bieg: 2:12:20 / finisz: 5:46:43
- Bożena Pędowska / pływanie: 41:03 / T1: 4:35 / rower: 2:54:18 / T2: brak wyniku / bieg: 2:09:39 / finisz: 5:49:35
K60
- Ewa Wójcik / pływanie: 37:51 / T1: 4:22 / rower: 2:38:42 / T2: brak wyniku / bieg: 2:17:52 / finisz: 5:38:46
- Aliya Aitkazina (KAZ) / pływanie: 53:41 / T1: 6:43 / rower: 3:09:32 / T2: brak wyniku / bieg: 2:28:01 / finisz: 6:37:57
Przemek Schenk
foto: Sebastian Karaś FB