Triathloniści w Biegu Urodzinowym Gdyni. WYNIKI

Bieg Urodzinowy w Gdyni zawsze przyciąga rzeszę biegaczy, a wśród nich nie brakuje triathlonistów. Sprawdzamy jak poszło tym drugim.

Zawodnicy mieli do przebiegnięcia 10 kilometrów. Zwyciężył Arkadiusz Gardzielewski z rezultatem 29:52. Tym samym wyprzedził Emila Dobrowolskiego (29:52) oraz Artura Kozłowskiego (30:51). Wśród kobiet najlepsza okazała się Aleksandra Brzezińska z czasem 33:35. Podium uzupełniły Aleksandra Lisowska (33:39) oraz Anna Gosk (34:06).

Triathloniści na starcie

Najszybszym triathlonistą okazał się Michał Oliwa. Zameldował się na mecie z czasem 32 minut oraz 29 sekund. To dało 11 pozycję OPEN. Niewiele gorszy okazał się Tomasz Kowalczuk, który z wynikiem 33:43 zajął 15 miejsce. Tuż za nim z rezultatem 34:09 na 19 pozycji zameldował się Dorian Horsten.

łagownik

Posłuchaj też:

Cel? Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Podcast #7

Nie zabrakło też na Biegu Urodzinowym Gdyni triathlonistek. Najszybszą z nich była Marta Łagownik. Zajęła 40 miejsce OPEN oraz siódmą pozycję wśród kobiet z czasem 35:55. Następną z triathlonistek była Katarzyna Kaczkowska, która ukończyła bieg z wynikiem 41:13. To jej zapewniło 170 pozycję OPEN oraz dziewiątą w kwalifikacji kobiet. Trzecią najlepszą triathlonistką okazała się Małgorzata Harasimiuk-Grodzka. Zawodniczka CTS zajęła 426 miejsce w OPEN oraz 28 lokatę wśród kobiet. Bieg ukończyła z wynikiem 45:37.