Triathlon Szczecin. Na połówce najlepsi Jakubowski i Fijołek-Warszewska

Na połówce najszybszy okazał się Dawid Jakubowski. Zawodnik reprezentujący Niemcy oraz członek klubu z Hamburga przybiegł na metę z wynikiem 04:18:57. Wyprzedził Mateusza Borka o 55 sekund, a Rafała Borowiaka o 2:30.

Dominacja Fijołek-Warszawskiej
W rywalizacji kobiet na 1/2IM, Agnieszka Fijołek-Warszewska zameldowała się na mecie z czasem 4:50:49. Druga Izabela Brzezińska straciła do zwyciężczyni 25 minut i sześć sekund. Trzecia zawodniczka Małgorzata Hulewicz skończyła zawody z rezultatem 5:29:37.

Najszybszy Litwin
W rywalizacji mężczyzn na 1/4IM najlepszy okazał się Vytas Vasilevicius. Reprezentant Litwy przybiegł na metę z wynikiem 02:02:08. Podium uzupełnili Marek Grodzki (2:02:49) oraz Christopher Pietruczuk (2:05:10).

Kolejne zwycięstwo Peterek
Anna Peterek zanotowała kolejny znakomity start. Na dystansie 1/4IM wygrała z czasem 2:17:00. Na drugim miejscu rywalizację skończyła Karolina Jahnz. Przybiegła z rezultatem 2:20:53. Podium uzupełniła Katarzyna Matysiak z czasem 2:24:16.

Najlepsi Szymonik i Woźniak
Na dystansie 1/8IM Filip Szymonik pierwszy dotarł na metę. Skończył rywalizację z czasem 1:00:53. Podium uzupełnili Bartosz Smęda (1:01:36) oraz Michał Marciniak (1:01:39).
Wśród kobiet najszybsza okazała się Joanna Woźniak (1:07:47). Druga zawody ukończyła Claudia Weiss. Straciła do zwyciężczyni 49 sekund. Podium uzupełniła Magdalena Chomont z czasem 1:17:30.

Zgrupka Team Mix najlepszą sztafetą
Drużyny rywalizowały na dystansie 1/4IM. Tryumfatorzy wygrali z czasem 2:02:57. Na drugim miejscu stanęła sztafeta Kolarze Z Górki & SMT Szczecin „Ciśnie” Team (1:12:24). Podium uzupełniła drużyna w składzie Lech, Bartosz i Radosław Oreccy z wynikiem 2:31:29.