Podsumowanie zagranicznego weekendu z udziałem PL. Najlepszy Gąsiorowski

Ironman 70.3 razy trzy z udziałem biało-czerwonych. Nie zabrakło dobrych wyników polskich AG oraz Dana McIntosha w Pucharze Azji.

Najliczniej polscy zawodnicy pojawili się w Omanie. Tam podium wywalczył Piotr Gąsiorowski. W M45-49 zajął najniższy stopień podium z czasem 4:32:56. W TOP 10 zameldowała się też Małgorzata Chojnacka, która w K50-54 zajęła czwarte miejsce z wynikiem 5:29:22. Patryk Bielik potwierdził dobrą formę z Dubaju, zajmując w Omanie piąte miejsce z rezultatem 4:20:34.

Podczas IRONMAN 70.3 Geelong zaprezentowała się jedna reprezentantka Polski. W K35-39 zajęła 13 miejsce. Na metę wbiegła z czasem 5:06:39.

W Pucharze Azji rozgrywanym w Indiach dobrze zaprezentował się Dan McIntosh. Zajął czwarte miejsce z wynikiem 01:50:14. Do podium zabrakło Polakowi 50 sekund.

Gratulujemy wyników wszystkim zawodników i trzymamy kciuki za kolejne udane starty.