TOP
Najlepsi AG na sprincie w Borównie WYNIKI
Łukasz Krieger okazał się najszybszym zawodnikiem na tym dystansie (1:02:01). Podium uzupełnili Marcin Tomczak (1:03:16) oraz Adam Wieczorkowski (1:04:48). Joanna Sołtysiak ukończyła zawody z czasem 1:05:04. Tym samym wyprzedziła Angelikę Kowalską (1:12:18) oraz Natalię Bentkowską (1:13:20).
Szczegółowe wyniki TOP3 poszczególnych AG:
Kategoria M18-29:
- Adam Wieczorkowski / pływanie: 13:06 / T1: 2:08 / rower: 30:03 / T2: 1:01 / bieg: 18:30 / finisz: 1:04:48
- Michał Urbański / pływanie: 10:13 / T1: 1:41 / rower: 31:31 / T2: 00:58 / bieg: 20:37 / finisz: 1:05:00
- Jakub Młyńczak / pływanie: 12:34 / T1: 1:48 / rower: 32:41 / T2: 00:48 / bieg: 19:33 / finisz: 1:07:24
Kategoria M30-39:
- Łukasz Krieger / pływanie: 12:27 / T1: 1:39 / rower: 28:55 / T2: 00:54 / bieg: 18:06 / finisz: 1:02:01
- Marcin Tomczak / pływanie: 11:23 / T1: 1:54 / rower: 29:49 / T2: 00:57 / bieg: 19:13 / finisz: 1:03:16
- Jakub Rymer / pływanie: 12:23 / T1: 1:49 / rower: 30:44 / T2: 00:51 / bieg: 19:32 / finisz: 1:05:19
Kategoria M40-49:
- Jacek Kluźniak / pływanie: 11;15 / T1: 1:57 / rower: 31:08 / T2: 00:56 / bieg: 20:39 / finisz: 1:05:55
- Janusz Zienkiewicz / pływanie: 13:31 / T1: 2:06 / rower: 31:25 / T2: 00:59 / bieg: 18:48 / finisz: 1:06:49
- Włodzimierz Urbanowski / pływanie: brak wyniku / T1: brak wyniku / rower: brak wyniku / T2: 1:22 / bieg: 21:38 / finisz: 21:57
Kategoria M50-59:
- Jacek Trawczyński / pływanie: 16:18 / T1: 1:54 / rower: 32:40 / T2: 00:59 / bieg: 22:00 / finisz: 1:13:51
- Dariusz Kowalski / pływanie: 16:19 / T1: 3:22 / rower: 34:50 / T2: 1:10 / bieg: 20:09 / finisz: 1:15:50
- Dariusz Tymiński / pływanie: 16:46 / T1: 2:43 / rower: 34:02 / T2: 1:02 / bieg: 21:39 / finisz: 1:16:12
Kategoria M60-69:
- Jacek Gruba / pływanie: 17:55 / T1: 3:18 / rower: 37:11 / T2: 00:54 / bieg: 27:01 / finisz: 1:26:19
- Marek Bogalecki / pływanie: 18:52 / T1: 4:46 / rower: 38:01 / T2: 2:00 / bieg: 27:12 / finisz: 1:30:51
- Jan Montowski / pływanie: 20:36 / T1: 4:23 / rower: 41;56 / T2: 00:59 / bieg: 28:51 / finisz: 1:36:45
Kategoria M70-79:
- Waldemar Sawicki / pływanie: 26:04 / T1: 10:46 / rower: 56:19 / T2: 1:48 / bieg: 53:31 / finisz: 2:28:28
Kategoria K18-29:
- Natalia Bentkowska / pływanie: 13:40 / T1: 2:30 / rower: 34:26 / T2: 00:54 / bieg: 21:50 / finisz: 1:13:20
- Aleksandra Duda / pływanie: 14:22 / T1: 2:52 / rower: 40:01 / T2: 1:32 / bieg: 24:07 / finisz: 1:22:54
- Martyna Cabaj / pływanie: 14:32 / T1: 2:36 / rower: 38:03 / T2: 1:32 / bieg: 27:07 / finisz: 1:23:50
Kategoria K30-39:
- Joanna Sołtysiak / pływanie: 11:14 / T1: 1:45 / rower: 31:25 / T2: 00:50 / bieg: 19:50 / finisz: 1:05:04
- Angelika Kowalska / pływanie: 14:02 / T1: 2:11 / rower: 32:39 / T2: 1:02 / bieg: 22:24 / finisz: 1:12:18
- Katarzyna Żółnowska / pływanie: 10:19 / T1: 2:44 / rower: 35:58 / T2: 1:01 / bieg: 26:13 / finisz: 1:16:15
Kategoria K40-49:
- Katarzyna Warczak / pływanie: 15:08 / T1: 2:42 / rower: 38:25 / T2: 1:27 / bieg: 25:30 / finisz: 1:23:12
- Małgorzata Górzyńska / pływanie: 19:39 / T1: 2:55 / rower: 37:28 / T2: 1:31 / bieg: 23:09 / finisz: 1:24:59
- Dorota Dulińska / pływanie: 18:44 / T1: 2:42 / rower: 37:25 / T2: 1:38 / bieg: 28:08 / finisz: 1:28:37
Kategoria K50-59:
- Hanna Sokołowska / pływanie: 13:20 / T1: 2:58 / rower: 37:57 / T2: 1:20 / bieg: 26:29 / finisz: 1:22:04
- Mariola Raszlińska / pływanie: 17:59 / T1: 2:52 / rower: 40:49 / T2: 1:38 / bieg: 25:38 / finisz: 1:28;56
- Jadwiga Szabo-Moskal / pływanie: 21:08 / T1: 3:41 / rower: 47:36 / T2: 00:38 / bieg: 30:43 / finisz: 1:43:46
Przemek Schenk
foto: Jo Love Tri – Joanna Soltysiak FB