Podcasty

Jerzy Górski o codziennej walce ze słabością. Podcast #3

Spotkanie z Jerzym Górskim pozostawiają ślad w człowieku. Dają nadzieję, że się uda. I tak samo było tym razem. Zapraszamy do słuchania podcastu numer 3.

Od kiedy film „Najlepszy” pojawił się na ekranach kin, a książka o tym samym tytule w księgarniach życie Jurka Górskiego zmieniło się.

Codziennie jednak zmaga się ze słabościami. I nie przegrywa, bo jak mówi po każdym zwycięstwie czuje się lepiej niż po porażce, nawet małej.

Słuchaj więcej podcastów na Anchor

Za pięć lat, na 70 urodziny planuje dużo lepiej pływać. Lubi czerpać energię z innych ludzi, ale też sam daje dużo z siebie. Teraz w Jego życiu najważniejsza jest córka. Na pytanie czy zobaczymy go jeszcze na linii startowej imprez triathlonowych odpowiada dość tajemniczo. Mówi także o tym jak ważna jest w życiu równowaga. I o kilku jeszcze ciekawych sprawach. 

Czy Agnieszka Jerzyk wywalczy slota na Hawaje?

Rozmowa z Jurkiem Górskim jak zwykle była niezwykłym spotkaniem. Nagrana w kawiarni Kuźnia na gdańskiej Oruni. Nie wszystkie zakłócenia udało się wyeliminować, tak więc słychać w tle cichą muzykę, a czasami brzdęk szkła, rozmowę ludzi czy tupot butów. Ale i to ma swój urok…

Marcin Dybuk

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close