Kowalski i Sudak najlepsi w Garwolinie. WYNIKI

Za nami kolejne zawody po pandemicznej przerwie. Poziom rywalizacji nie zawiódł. Były też emocje. Startowano na dystansie sprinterskim.

Bez wątpienia rywalizację zdominowali reprezentanci klubu UKS G-8 Bielany, którzy zajęli cztery pierwsze miejsca i wygrali wśród kobiet oraz mężczyzn. Najszybciej na mecie zameldował się Kuba Kowalski z czasem 56:14. Wyprzedził o jedną sekundę Daniela Juszkowca. Podium uzupełnił Jan Przybyłkowicz z wynikiem 57:43.

– Jestem zadowolony, pomimo tego że przegrałem z młodszym zawodnikiem z mojego klubu- mówi krótko na mecie Daniel Juszkowiec.

Zwycięska Sudak

Czwarte miejsce open oraz pierwsze wśród kobiet zajęła Zuzanna Sudak. Przybiegła na metę z czasem 58:18. Tym samym wyprzedziła Paulinę Klimas, która ukończyła zawody z rezultatem 59:35. Na najniższym stopniu podium stanęła Natalia Zych. Zawodniczka Triathlon Lublin Team wbiegła na metę z wynikiem 1:02:26.

Pełne wyniki tutaj.

Wkrótce na TriathlonLife.pl materiały z wypowiedziami czołowych zawodników imprezy w Gawrolinie, a także trochę klimatów.